Dmuchana sofa Lazy-Bag – rewelacyjny gadżet dla hotelu i nie tylko

Data wpisu: 15.08.2017
Zdjęcie główne #185 - Dmuchana sofa Lazy-Bag – rewelacyjny gadżet dla hotelu i nie tylko

Sezon wakacyjny w pełni, a od kilku sezonów polskie firmy działające w branży turystycznej naprawdę nie mogą narzekać na swoją sytuację. Nasz kraj staje się coraz modniejszą destynacją urlopową dla mieszkańców Europy. Według statystyk w 2016 roku urlop w Polsce spędziło ponad 17 milionów ludzi (gros z nich to Polacy). Hossa oznacza jednak także wzrost konkurencji i konieczność dbania o wizerunek wakacyjnego biznesu. Szczególnie dotyczy to hotelarzy. Jeśli prowadzisz hotel, pensjonat czy apartament i chcesz się wyróżnić na lokalnym rynku, mamy dla Ciebie ciekawy pomysł. To dmuchana sofa Lazy-Bag. Przeczytaj, dlaczego warto ją zamówić właśnie u nas.

Bardzo pożądany gadżet

Działając w biznesie hotelowym doskonale wiesz, jak ważny dla gości jest bezpośredni dostęp do plaży, najlepiej hotelowej i z darmowymi leżakami. Nawet jeśli Twój obiekt nie może tego zapewnić z powodu znacznego oddalenia od plaży, to nic nie stoi na przeszkodzie, aby bezpłatnie udostępnić gościom wygodne dmuchane sofy. Niekoniecznie „na zawsze”, ale na czas pobytu zdecydowanie tak!

Taka sofa ma kilka istotnych zalet:

  • Jest bardzo lekka – nie trzeba się więc z nią siłować jak chociażby z leżakiem,
  • Jest tańsza niż leżak – ewentualne uszkodzenia nie będą tak dotkliwe dla budżetu hotelu,
  • Świetnie wygląda,
  • Można na niej leżeć nawet bezpośrednio przy wodzie (jest wodoodporna),
  • Jest bardzo wygodna,
  • Może z niej korzystać osoba o wadze do 180 kilogramów lub dwie-trzy lżejsze osoby.

Wszystko to sprawia, że dmuchane sofy Lazy-Bag są o wiele bardziej pożądane przez wypoczywające osoby niż zwykłe leżaki. Udostępniając swoim gościom taki gadżet zyskujesz więc wizerunkową przewagę nad konkurencją i pracujesz na wdzięczność gości, co z pewnością wpłynie na ich przyszłoroczną decyzję odnośnie wyboru hotelu.

Darmowa reklama na plaży, nad jeziorem, wszędzie!

Wygoda i wdzięczność gości to jedno, ale nie zapominajmy, ze gadżety reklamowe mają przede wszystkim promować markę firmy, która w nie inwestuje. Dlatego Soluma Prestige, jako jedyna firma w Polsce, oferuje Ci możliwość wykonania dowolnego nadruku na dmuchanej sofie Lazy-Bag! Możemy umieścić na niej logo hotelu, dowolne hasło, dane kontaktowe i każdą inną treść, jakiej sobie zażyczysz.

Tak przygotowana sofa pełni podwójną rolę: zapewnia komfort Twoim gościom oraz promuje Twój biznes hotelowy wśród tysięcy osób odpoczywających np. na plaży. To pewne, że ktoś, kto męczy się na niewygodnym ręczniku, zwróci uwagę na błogo wypoczywającego na Lazy-Bag sąsiada. Zapamięta też nazwę hotelu, który sponsoruje taki luksus swoim gościom. W ten sposób Twój obiekt jest reklamowany praktycznie za darmo.

Dmuchana sofa Lazy-Bag z indywidualnym nadrukiem to świetny pomysł na wyróżnienie biznesu noclegowego. Wykorzystaj ostatnie tygodnie wakacji i zainwestuj w ten gadżet – przygotujemy dla Ciebie indywidualną ofertę!

Autor wpisu: Soluma Prestige

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.