Masz klientów z branży IT? Sprawdź, jakie gadżety mogą ich szczególnie zainteresować!

Data wpisu: 24.04.2018
Zdjęcie główne #207 - Masz klientów z branży IT? Sprawdź, jakie gadżety mogą ich szczególnie zainteresować!

Branża IT należy do tych najdynamiczniej się rozwijających. Nikt z nas nie wyobraża już sobie życia bez różnych urządzeń informatycznych. Wiele firm współpracuje z branżą IT i czerpie z tego tytułu pokaźne profity. Zdobycie klienta to jednak dopiero połowa sukcesu. Trzeba go jeszcze utrzymać. Pomocne mogą być tutaj gadżety reklamowe, które są świetnie dopasowane do oczekiwań przedstawicieli branży IT. W naszym poradniku znajdziesz kilka ciekawych propozycji.

Pendrive

Jest to proste i wciąż skuteczne rozwiązanie. Takie gadżety niekoniecznie są odkrywcze, ale nikt nie powiedział, że nie mogą być oryginalne. Pracownicy branży IT nie mogą się obyć bez pendrive’ów, dlatego warto je rozdawać przy każdej okazji. Mądrze będzie też zadbać o to, by firmowy pendrive wyróżniał się na tle upominków konkurencji.

Obecnie nie ma żadnego problemu z tym, by stworzyć pendrive o bardzo oryginalnym kształcie. W branży IT z pewnością mile widziane będą pendrivy przypominające np. myszkę, klawiaturę czy monitor.

Podkładka pod myszkę

Niedrogi, a wciąż bardzo skuteczny i wyrazisty gadżet reklamowy. Jego największą siłą jest świetna użyteczność. Nie ma chyba informatyka, programisty czy grafika komputerowego, który nie korzystałby z podkładki.

Ten gadżet ma jeszcze jedną zaletę. Daje spore pole do umieszczenia na nim elementów identyfikacji wizualnej firmy. Na podkładce można nadrukować praktycznie cokolwiek, chociażby kreatywne hasło czy ciekawą grafikę. To pomoże wyróżnić gadżet i zwiększyć jego atrakcyjność w oczach potencjalnego użytkownika.

Dysk zewnętrzny SSD

To już znacznie droższy gadżet, który polecamy w sytuacji, gdy firma dysponuje większym budżetem reklamowym oraz planuje kampanię promocyjną w starannie wyselekcjonowanym gronie klientów. Jeśli np. organizujesz konferencję czy event firmowy dla przedstawicieli branży IT, to możesz sobie pozwolić na zakup np. 100 dysków SSD.

W przypadku tego gadżetu sprawa jest prosta: ma on dużą wartość, co od razu zostanie docenione przez obdarowanych. Stanowi to gwarancję, że marka firmy zostanie przez nich dobrze zapamiętana, a to może mieć istotny wpływ na ich przyszłe wybory biznesowe.

Wszelkie drobne gadżety elektroniczne

Zebraliśmy je razem, ponieważ mają podobny zasięg promocyjny i również są bardzo oczekiwane przez przedstawicieli branży IT. Mamy tutaj na myśli chociażby:

  • Powerbanki
  • HUB-y USB
  • Fidget spinnery z gniazdami USB oraz z wbudowaną pamięcią flash
  • Długopisy z końcówkami do obsługi ekranów dotykowych

Wszystkie wymienione gadżety z pewnością zrobią dobre wrażenie na Twoich klientach z branży IT. Promocja z ich wykorzystaniem nie musi być wcale droga. Potrzebujesz wyceny? Jesteśmy do dyspozycji!

Autor wpisu: Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.