Niby nic, a jednak cieszy

Data wpisu: 11.09.2017
Zdjęcie główne #187 - Niby nic, a jednak cieszy

W naszych rozmowach z klientami bardzo często przewija się temat ekskluzywnych gadżetów reklamowych, które prezentują się efektownie i bez wątpienia są dobrym narzędziem promocji firmy. Problem stanowi jednak cena – dla wielu przedsiębiorców wręcz zaporowa. Zawsze w takiej sytuacji zachęcamy, aby nie rezygnować z kampanii przy użyciu gadżetów, ale wybrać coś tańszego i przy tym niemniej pożądanego. Przykładem takiego gadżetu są ołówki reklamowe. Trochę się o nich zapomina, tymczasem z doświadczenia wiemy, że są to bardzo wdzięczne upominki.

Tanie, ale nie o cenę tutaj chodzi

Ołówki reklamowe z nadrukiem mają zasadniczą przewagę nad wieloma innymi gadżetami: są bardzo praktyczne i przydatne. Spełniają więc podstawową zasadę skuteczności gadżetu, która odwołuje się do utylitarności przedmiotu. Ołówek zawsze powinien być pod ręką. Można go zmazać, w wolnych chwilach coś nim naszkicować, w ostateczności podarować uczącemu się dziecku.

W tym kontekście niska cena gadżetu nie ma żadnego znaczenia. Jeśli mówimy o ołówku dobrej jakości, z estetycznie wykonanym nadrukiem, to nikt na pewno nie poczuje się urażony otrzymując taki upominek.

Rada

Jeśli uważasz, że ołówek to za mało, możesz zamówić gadżet w postaci zestawu składającego się z kilku ołówków, gumki i małego notesiku.

Ma być bardziej ekskluzywnie? Żaden problem!

Ołówek kojarzy się z drewnianym przedmiotem, ale wiadomo, że można spokojnie zamówić także ołówki automatyczne, które wysuwają się z metalowej, eleganckiej obudowy. To świetne rozwiązanie dla firm, które celują w bardziej atrakcyjnych klientów i koniecznie chcą im zaimponować efektownym gadżetem.

Coś dla dzieci

Nie zapominajmy, że klienci w większości mają dzieci, a te uwielbiają przeróżne gadżety piśmiennicze, w tym właśnie ołówki. Jeśli więc Twój pomysł na kampanię uwzględnia sprawienie radości dzieciom klientów, to kreatywne ołówki będą bardzo silnym argumentem.

Tutaj pole do popisu jest ogromne. Możesz zamówić wielokolorowe ołówki, zestawy, ołówki świecowe czy wreszcie wykonane z elastycznego materiału, który można do woli wyginać i skręcać. Dla dzieciaków jest to świetna zabawa, a dla ich rodziców powód, dla którego w przyszłości będą pamiętać o Twojej firmie.

Jak widzisz ołówki reklamowe z nadrukiem, choć pozornie bardzo pospolite, mogą być naprawdę ciekawym gadżetem promującym Twój biznes. Ich atutem jest praktyczność, użyteczność i bardzo niska cena produkcji, co pozwala rozdać znacznie więcej gadżetów np. podczas targów czy eventu firmowego.

Autor wpisu: Soluma Prestige

Ważne: Użytkowanie Witryny oznacza zgodę na wykorzystywanie plików cookie. Szczegółowe informacje w Polityce prywatności.