Twoi klienci lubią szaleć na stoku? Obdaruj ich gadżetami reklamowymi dla narciarzy!

Data wpisu: 03.10.2018

Każdy zapalony narciarz już w okolicach przełomu października i listopada zaczyna czuć lekkie podenerwowanie. Wie, że lada moment rozpocznie się sezon i powoli planuje wypad na ulubiony stok. Warto to wykorzystać! Jeśli znasz pasję swoich klientów, to koniecznie obdaruj ich efektownymi i praktycznymi gadżetami reklamowymi dla narciarzy. To prosty sposób na to, by zacieśnić biznesowe relacje z kluczowymi kontrahentami, jednocześnie budując ich przywiązanie do Twojej marki. Przygotowaliśmy kilka bardzo ciekawych propozycji.

Ogrzewacz dłoni

Opcja, którą powinni wziąć pod uwagę przedsiębiorcy dysponujący bardzo ograniczonym budżetem. Ogrzewacze dłoni to tani, a jednocześnie sympatyczny gadżet reklamowy, wprost stworzony dla przedsiębiorców działających w branży narciarskiej. Jeśli prowadzisz sklep z nartami, szkółkę narciarską czy serwis i wypożyczalnię, w tym sezonie każdemu klientowi wręcz taki praktyczny gadżet. Zagwarantujesz sobie w ten sposób, że za rok Twoja oferta będzie dla nich pierwszym wyborem.

Kurtki narciarskie

To z kolei propozycja dla firm, które mogą sobie pozwolić na znacznie większy wydatek promocyjny. Kurtki narciarskie nie są tanie, ale też nie należy na nich oszczędzać. Jeśli masz wyselekcjonowaną grupę kluczowych kontrahentów, którzy jeżdżą na nartach, to tym razem nie wręczaj im kolejnej butelki alkoholu czy kosza z przysmakami. Postaw właśnie na kurtki narciarskie dobrej marki.

Obok takiego upominku nikt nie przejdzie obojętnie. To świetny pomysł np. na prezent świąteczny dla najważniejszych klientów czy nagrodę w konkursie dla kontrahentów, którzy złożyli u Ciebie najwięcej zamówień.

Czapka/kominiarka z logo Twojej firmy

W przypadku takich drobnych tekstyliów jak najbardziej możesz sobie pozwolić, by umieścić na nich symboliczne elementy identyfikacji wizualnej marki. W końcu klienci i tak nie będą ich nosić na co dzień. Bardziej chodzi tutaj o wywołanie szerokiego uśmiechu na twarzy obdarowanej osoby, która z pewnością doceni, że znasz jej narciarską pasję.

Poza tym mówimy tutaj o bardzo praktycznych gadżetach, mogących się przydać nie tylko na stoku, ale np. podczas prac w przydomowym ogródku. Proste, a skuteczne.

Pokrowiec na narty

Rewelacyjny gadżet, który ma wszystkie cechy skutecznego upominku reklamowego. Po pierwsze: jest praktyczny i każdy narciarz od razu odgadnie jego funkcję. Po drugie: daje nam szerokie pole do popisu w zakresie umieszczenia na nim elementów identyfikacji wizualnej marki. Po trzecie: jest wartościowy, co z pewnością zostanie docenione przez klienta. Same plusy. Jeśli więc szukasz ciekawych gadżetów reklamowych dla kontrahentów, którzy są narciarzami, to pokrowiec na deski powinien być jednym z pierwszych wyborów.

Wręczanie gadżetów reklamowych zgodnych z zainteresowaniami klientów to bardzo dobra taktyka. W ten sposób zapewniasz swojej marce stałą obecność w bezpośrednim otoczeniu obdarowanego, a także dajesz mu do zrozumienia, że myślisz o nim nie tylko w kontekście czysto biznesowym. To olbrzymi atut.

Autor wpisu: Soluma Prestige, Maciej Chabowski

Wszystkie działy